Сьогодні, 19 травня 2026 року, очільниці закладів пані Олена Горобець та пані Ольга Горох офіційно підписали документ про партнерство.
Разом ми проводитимемо спільні заходи за напрямами:
Профорієнтаційні — свідомий вибір професії молоддю.
Науково-методичні — обмін досвідом між педагогами.
Правоосвітні — формування правової культури учнів.
Спортивні — популяризація здорового способу життя.
Комунікативні — тренінги, круглі столи та інфо-проєкти.
Об’єднуємо ресурси задля створення якісного освітнього середовища та розвитку нашої молоді! Попереду багато цікавих проєктів. Починаємо роботу! ![]()
#Кропивницький#Освіта#Профтех#Співпраця#Партнерство#Профорієнтація


