Сьогодні, 19 травня 2026 року, очільниці закладів пані Олена Горобець та пані Ольга Горох офіційно підписали документ про партнерство.

Разом ми проводитимемо спільні заходи за напрямами:

🎯 Профорієнтаційні — свідомий вибір професії молоддю.

📚 Науково-методичні — обмін досвідом між педагогами.

⚖️ Правоосвітні — формування правової культури учнів.

🏆 Спортивні — популяризація здорового способу життя.

💬 Комунікативні — тренінги, круглі столи та інфо-проєкти.

Об’єднуємо ресурси задля створення якісного освітнього середовища та розвитку нашої молоді! Попереду багато цікавих проєктів. Починаємо роботу! 🚀

#Кропивницький#Освіта#Профтех#Співпраця#Партнерство#Профорієнтація

Від Admin