8 травня, у День пам’яті та примирення, спільнота «Кропивницького професійного ліцею» Кіровоградської обласної ради долучилася до символічної та надзвичайно важливої акції «Мак червоний я тримаю, і ГЕРОЇВ пам’ятаю».

Червоний мак — це не просто квітка, це символ нашої глибокої шани до тих, хто боровся за мир у минулому столітті, і тих, хто виборює нашу незалежність сьогодні.

Цього дня весь колектив ліцею — від адміністрації та викладачів до здобувачів освіти та технічного персоналу — прикріпили до грудей стилізовані маки. Кожна квітка, зроблена власноруч стала знаком того, що ми пам’ятаємо ціну свободи.

В рамках акції у закладі відбулися:

Хвилина мовчання: Весь ліцей завмер у спільній молитві та пам’яті за загиблими захисниками України.

Фотофлешмоб: Спільні фото колективу з маками на грудях стали ще одним підтвердженням нашої єдності.

Ми низько вклоняємося ветеранам та сучасним воїнам ЗСУ. Пам’ятаємо минуле, віримо в Збройні Сили України та разом наближаємо нашу Перемогу!

Ніколи знову. Слава Україні! Героям Слава!

#День_памяті_та_примирення

#Памятаємо_Перемагаємо

#Освітній_Простір_Кіровоградщини

#Кропивницький_Професійний_Ліцей_КОР

#хочу_тут_вчитися

#ПТО

Від Admin