8 травня, у День пам’яті та примирення, спільнота «Кропивницького професійного ліцею» Кіровоградської обласної ради долучилася до символічної та надзвичайно важливої акції «Мак червоний я тримаю, і ГЕРОЇВ пам’ятаю».
Червоний мак — це не просто квітка, це символ нашої глибокої шани до тих, хто боровся за мир у минулому столітті, і тих, хто виборює нашу незалежність сьогодні.
Цього дня весь колектив ліцею — від адміністрації та викладачів до здобувачів освіти та технічного персоналу — прикріпили до грудей стилізовані маки. Кожна квітка, зроблена власноруч стала знаком того, що ми пам’ятаємо ціну свободи.
В рамках акції у закладі відбулися:
Хвилина мовчання: Весь ліцей завмер у спільній молитві та пам’яті за загиблими захисниками України.
Фотофлешмоб: Спільні фото колективу з маками на грудях стали ще одним підтвердженням нашої єдності.
Ми низько вклоняємося ветеранам та сучасним воїнам ЗСУ. Пам’ятаємо минуле, віримо в Збройні Сили України та разом наближаємо нашу Перемогу!
Ніколи знову. Слава Україні! Героям Слава!
#Освітній_Простір_Кіровоградщини
#Кропивницький_Професійний_Ліцей_КОР




