Спортивно масова робота

           Відомо, що здоров’я людини – найцінніший скарб.

   Фізичне виховання учнів професійно-технічних заходів є складовою частиною системи виховання і освіти, що спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини і має на меті всебічний розвиток фізичних і духовних сил майбутніх робітників, підготовки їх до трудової діяльності Добре, міцне здоров’я – головна умова повноцінного життя. Здоров’я допомагає нам реалізовувати свої плани, успішно розв’язувати життєві завдання й долати труднощі.

              Для досягнення учнями мети фізичного виховання                    

            передбачається комплексне вирішення таких задач:  

           На уроках застосовуємо багатокомпонентну методику навчання, спрямовану на ефективне засвоєння учнями теоретичних і практичних знань, вмінь та навичок. Працюємо на удосконалення і самовиховання.

Потреба у регулярних заняттях фізичними вправами і спортом, здатність до виконання вимог програми. Наприклад: перед початком занять розповідаємо про видатних українських спортсменів з теми що викладається, пояснюємо як можна виконуючи відповідні вправи сформувати красиву форму тіла, розвинути мускулатуру, координацію, гнучкість, сміливість, і все це разом дасть змогу зміцнити здоров’я та підвищити розумову працездатність.         

Навчальна діяльність є спільною роботою вчителя й учнів. Успіх роботи на уроці, результативність уроку фізкультури залежить від взаємин між педагогом і учнем. Об’єктивно  оцінити рухову підготовку учня – це лише частина проблеми, головне знайти правильні методичні підходи до підлітка з різними природними нахилами. Тому робота побудована за принципом «рух назустріч природі», коли учні отримують завдання , виконання яких буде для них приємним і цікавим  співпадає з біологічною орієнтацією організму.

Пріоритетною формою створення позитивної мотивації до занять фізичними вправами, збереження та зміцнення здоров’я учнів є система фізкультурно-оздоровчої роботи і спортивно-масових заходів в училищі. Кожен учень протягом усього навчального року має можливість взяти участь у різних видів змагань.

                  Участь здобувачів нашого ліцею в змаганнях    

Починаючи з вересня, кожного року, в училищі проводився Олімпійський тиждень, присвячений  Дню  фізичної культури та спорту.

У рамках тижня проводились змагання «Козацькі розваги», де були запрошені гості. Змагання проводились  з семи видів спорту.  

 Проводимо змагання присвячені Дню Збройних Сил України. Спортивні змагання «Нумо, хлопці» з восьми видів спорту.

Збірна команда училища приймає участь у змаганнях з обласної спартакіади серед ПТНЗ у 2016-2017 році з настільного тенісу команда-3місце,з мініфутболу -3 місце, легка атлетика -5 місце, шахи -6 місце, «Козацька наснага» 4 місце.

На протязі учбового року в стінах нашого закладу відбулись змагання з різних видів спорту таких як: настільний теніс, футбол, волейбол, шахи, шашки, баскетбол та дартсу.

Також проводиться спортивна підготовка учнів закладу до Обласної спартакіади. Кращі спортсмени ліцею беруть активну участь в обласних змаганнях серед учнів ПТНЗ.

Залучаємо наших сусідів ВПУ-№4 до товариських змагань з різних видів спорту.

 В училищі проводиться роз’яснювальна робота по запобіганню травматизму на уроках фізичної культури, спортивних секціях, спортивно-масових оздоровчих заходах.

       Надалі плануємо розвивати в учнів активність, дисциплінованість, відповідальність,потяг до самовдосконалення щодо поліпшення здоров’я, використовуючи різні форми роботи. Звичайно у нашій роботі є недоліки, проблеми, що розв’язуються не за один день.

Але успіх справи залежить від нашого розуміння поставлених завдань. Адже турботу про здоров’я дітей не можна відкладати на завтра.

З метою залучення дітей до здорового способу життя, розвитку основних фізичних якостей та в рамках святкування Дня захисту дітей “9” червня 2021 року було проведено на базі КЗ «Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» виховний захід! P.S. Було дуже цікаво, пізнавально, смачно та драйвово!!!

Святкуємо  День Збройних Сил України) Цікава гра “Хто зверху?” в якій перемогу здобула команда дівчат та спортивні змагання, які виявили найсильнішу команду нашого освітнього закладу!

До нашого освітнього закладу завітали гості: Анастасія Мисник – учасниця параолімпійських ігор в Токіо, випускниця нашого закладу та її тренер – Соколовський Олег Миколайович. Захід відбувся відповідно до Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського тижня та Всеукраїнського олімпійського уроку. Після зустрічі відбувалася цікава спортивна вікторина та нагороджено переможців!

P.S. Дякуємо Аношкіну М.І. провідному спеціалісту НОК України в Кіровоградській області за подарунки учням!

Спортивні змагання „Нумо, хлопці!”, присвячені Дню Збройних Сил України.

Здобувачі освіти нашого закладу приймали участь в Олімпійських видах спорту: теніс, футбол, волейбол. Захід пройшов цікаво та драйвово в рамках Олімпійського тижня!

Відбувся справжній товариський матч з волейболу!

До гри долучилися учні та викладацький склад!

Команда учнів та команда освічених викладачів впевнено змагалися між собою за звання переможців.

Учасники отримали багато позитивних емоцій та приємних вражень після динамічної гри! І ще раз упевнились, що треба частіше проводити подібні заходи для підтримання власного спортивного духу та наснаги!!!