Статут установчі документи

Загальне Положення

  1. «КРОПИВНИЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ» КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (далі – Заклад) є закладом професійної (професійно- технічної) освіти, що реалізує потреби громадян у професійній (професійно- технічній) освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров’я.
  2. Заклад забезпечує громадянам України, у тому числі особам з особливими освітніми потребами, а також іноземцям та особам без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, права на здобуття професійної (професійно-технічної) освіти відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей, перепідготовку та підвищення кваліфікації.
  3. Повне найменування українською мовою:«КРОПИВНИЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ» КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ. Скорочене найменування українською мовою: КПЛ КОР.
  4. Заклад належить до об’єктів комунальної власності і користується майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст області (далі – спільної власності). Засновником Закладу є Кіровоградська обласна рада. Власником Закладу є територіальні громади сіл, селищ і міст Кіровоградської області в особі Кіровоградської обласної ради, а управління діяльністю Закладу здійснює галузевий структурний підрозділ з питань освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації.
Завантажити Статут
Інструкція з охорони праці та безпеки життедіяльності ліцею