У рамках Тижня ментального здоров’я у ліцеї проведено захід «PROментальне здоров’я». Під час зустрічі здобувачі освіти переглянули інформаційні відеоролики Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» та обговорили важливість емоційної рівноваги, способи подолання стресу й відновлення внутрішніх ресурсів.
У форматі відкритого спілкування ліцеїсти ділилися думками про те, як підтримувати психологічну стійкість, дбати про власний емоційний стан та знаходити ресурси для відновлення.
Захід сприяв формуванню відповідального ставлення молоді до ментального здоров’я та культури турботи про себе.
#Освітній_Простір_Кіровоградщини
#Кропивницький_Професійний_Ліцей_КОР









