26 травня в рамках Тижня ментального здоров’я представники ліцею взяли участь у Дні спільнодії «Ти як?» на тему: «Дізнавайся. Піклуйся. Звертайся. Самодопомога».

Під час заходу учасники відвідали стежину ментального здоров’я, ознайомилися з практиками самодопомоги та психологічної підтримки, долучилися до спілкування у спільнотах, обговорення актуальних питань ментального здоров’я, обміну досвідом та професійними контактами.

Дякуємо організаторам за змістовний, корисний і натхненний захід!

#Освітній_Простір_Кіровоградщини

#Кропивницький_Професійний_Ліцей_КОР

#хочу_тут_вчитися

#ПТО

Від Admin